Objavio: S.V. [ Beta ]

13. 05. 2017. 23:28   >>  23:01

POBJEDA FIORENTINE

Remi Atalante i Milana

Fudbaleri Atalante i Milana odigrali su večeras neriješeno 1:1 u utakmici 36. kola italijanske Serije A.

Andrea Konti je doveo Atalantu u vodjstvo u 44. minutu i domaća ekipe je tu prednost čuvala sve do 88. minuta kada je Žerard Delofeu pogodio i donio bod Milanu.

Atalanta je peta na tabeli Serije A sa 66 bodova, dok je Milan šesti sa šest bodova manje.

Fudbaleri Atalante u narednom kolu gostuju Empoliju, dok Milan dočekuje Bolonju.

Fudbaleri Fiorentine pobijedili su na svom terenu ekipu Lacija sa 3:2.

Lacio je ostao četvrti na tabeli i sada ima 70 bodova, sedam manje od trećeplasiranog Napolija. Fiorentina je sedma sa 59 bodova.

U prvih 45 minuta meča nije golova, a do prednosti je prvo stigao Lacio golom Keite Baldea u 55. minutu.

Fiorentina je, međutim, vrlo brzo preokrenula i od 67. do 77. minuta tri puta tresla mrežu gostujuće ekipe. Golove za Fiorentinu postigli su Kuma Babačar u 67. i Nikola Kalinič u 73, dok je gol svoje ekipe pogodio Kristijano Lombardi u 77.

Lacio je u 81. minutu smanjio na 3:2, a strijelac je bio Alesandro Murđija.