Objavio: P.R. [ Mina ]

27. 08. 2016. 19:10   >>  22:47 1

1. CFL

Bez pobjednika u Pljevljima i Nikšiću

Fudbleri Rudara i Zete igrali su u Pljevljima neriješeno 1:1, u utakmici petog kola Telekom Prve crnogorske lige.

Rudar je poveo golom Marka Vukovića u 39. minutu. Izjednačio je i postavio konačan rezultat Šaleta Kordić u 87. minutu.

Pobjednika nije bilo ni u duelu Sutjeske i Grblja, koji su u Nikšiću igrali 1:1.

Vođstvo gostujućem timu donio je Ćetko Manojlović u 61. minutu. Konačan rezultat postavio je Miloš Bakrač u 67. minutu.

Bokelj je u Tuzima savladao Dečić 3:1 i ostvario prvu pobjedu ove sezone.

Do tri boda došao je golovima Mološa Nikezića u 13, Aleksandra Macanovića u 59. i Jovana Vučinića u 80. minutu. Jedini pogodak za Dečić postigao je Uroš Đuranović u 89. minutu.

Iskra je Danilovgradu pobijedila cetinjski Lovćen 1:0 i upisala treći trijumf.

Odlučujući pogodak postigao je Danko Kovačević u 74. minutu.

Posljednja dva meča petog kola biće odigrana sjutra. Budućnost i Mladost sastaće se pod Goricom u 19 sati, dok će 30 minuta kasnije početi duel Petrovca i Jedinstva.